Aplikacja na podłoże drewniane

System schodowy TOPSTEP oferuje kompleksowe rozwiązanie do wykonania okładziny i renowacji drewnianych schodów bez wyburzania i dużych przeróbek budowlanych.

Poprzez użycie aluminiowej listwy system TOPSTEP rozwiązuje problem z wyrównaniem krawędzi schodów. Wyrównanie nierówności wysokości jest rozwiązane za pomocą niskorozprężnej pianki poliuretanowej, która zapobiega skrzypieniu i innym nieprzyjemnym dźwiękom. Całe podłoże jest wzmocnione wkrętami, klejem i pianką.

Aplikacja na podłoże betonowe

Betonowe monolity są bardzo lubiane ze względu na swoją stabilność i są uniwersalnym podłożem na schody.

Dzięki wysokiej jakości materiałowi i obróbkce system TOPSTEP jest najbardziej odpowiednim materiałem do wykonania okładziny betonowych schodów. Schody stają się dominującym elementem we wnętrzu. Przy aplikacji na betonowe podłoże aluminiowa listwa jest mocowana do podłoża za pomocą kołków.

Aplikacja na podłoże metalowe

Wykorzystanie systemu TOPSTEP do wykonania okładziny konstrukcji metalowych daje większą elastyczność i możliwość użycia profi lu schodowego bez podstopnia. Schody będą przez to optycznie bardziej przewiewne i uzyskają elegancki wygląd.

Przy aplikacji aluminiowa listwa jest mocowana za pomocą śrub metrycznych, ewentualnie nakrętek. Do mocowania profi lu schodowego używa się specjalnego szczeliwa klejącego.

Aplikacja na pozostałe materiały

System schodowy TOPSTEP oferuje kompleksowe rozwią- zanie do wykonania okładziny i renowacji schodów z terakoty i kamienia, bez wyburzania i dużych przeróbek budowlanych.

Poprzez użycie aluminiowej listwy system TOPSTEP rozwiązuje problem z wyrównaniem krawędzi schodów. Wyrównanie nierówności wysokości jest rozwiązane za pomocą niskorozprężnej pianki poliuretanowej, która redukuje hałas kroków. Aluminiowa listwa jest mocowana za pomocą kołków i wkrętów.

 

Oferujemy klatki schodowe dobrej jakości, 
parapety okienne i inne
postformowane półprodukty.
Dzięki szerokiemu asortymentu wyrobów
oferujemy szereg rozwiązań.

 

Obserwuj nas na sieciach społecznościowych

 

 

Nie znalazłeś tego
czego szukałeś?
Być może chcesz:

 

Produkty
Dekory
Informacje techniczne
Inspiracja
Kontakt

W celu dalszych informacji skontaktuj się z nami
na następującym numerze telefonu:
+420 777 717 114


W razie pytań jesteśmy
Państwu kiedykolwiek do dyspozycji na
tym adresie poczty elektronicznej: